czwartek, 7 lipca 2016

OTO I MY - CZYLI PO CO I NA CO

TEMAT: NOWY RODZIAŁ.

Zacznijmy od tego, że nie będzie to blog w stylu "Cześć kochani, jesteśmy fit. Dziś zjedliśmy to i tamto, kupiliśmy to i to" - Nie.

Owszem blog będzie zahaczał o tematykę lifestylową ale nie tylko. Przede wszystkim NASZ projekt. Projekt którego celem jest poprawienie relacji- nie wstydzimy się tego mówić. Pewnego rodzaju motywacja, pomysł na wspólne spędzenie czasu który wymaga rozmów, burzy mózgów.

Wszystko chcemy udostępniać i opisywać tu na bieżąco. Bardzo dużym PODprojektem, jest poprawienie naszych sylwetek. Warto podkreślić, że chcemy pracować nad sobą również na sali treningowej.

Codziennie chcemy zmagać się z tym co dla nas trudne. I tym co ulega zmianie i idzie w dobrą stronę.

Bardzo często zarzucamy sobie, brak zainteresowania i brak czasu. Blog i opisanie tego siłą rzeczy będzie nas do tego zmuszał. Znalezienia tych kilku chwil na opis zdarzeń i krótkie CHOCIAŻ krótkie przemyślenia. Każdy z nas popełnia błędy. Nie sztuką jest je naprawić - sztuką jest się do nich przyznać a później dopiero naprawić.

Blog i strona o nas i naszym życiu ma pokazać, przede wszystkim NAM czy potrafimy coś zmienić.
Wy natomiast będziecie mogli sami ocenić postępy i może zaczerpnąć inspiracji.. Wszystko się da! Uwierzmy w to, a reszta przyjdzie sama. Uwierzcie tak jak i My.

Póki co, jesteśmy w fazie wstępnej tworzenia tego przedsięwzięcia. Mamy też prawo popełniać błędy. Wszystko jest dla ludzi. Obserwujcie nas - będzie warto!

Stay tuned! Zaczyna się robić ciekawie..

NARZECZONY&NARZECZONA

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz